Stránky

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Naceňte si tlač

Naše projekty

3. Papier

Ponúkame rôznorodé druhy štruktúrovaného papiera. Snažíme sa vybrať najvhodnejší papier pre konkrétne svadobné oznámenia, podľa grafického návrhu. Ukážky Vám vytlačíme na niekoľkých typoch a Vy sa rozhodnete, ktorý štruktúrovaný papier je pre vás ten pravý.

Štruktúrované papiere

Na sklade máme mnoho štruktúrovaných papierov, na ktoré môžeme okamžite tlačiť. Náš vzorkovník vám pri prvej návšteve môžeme venovať, aby ste sa mohli poradiť a mali dlhší čas na výber.

vzorkovnik

Vzorkovníky

Ak si nevyberiete z papiera, ktorý máme skladom, môžeme vybrať z množstva papierov zo vzorkovníkov štruktúrovaných a grafických papierov.

europapier

Spolupracujeme so spoločnosťou EUROPAPIER SLOVAKIA, spol. s r.o., v prípade záujmu o kvalitný výber papiera, môžete kontaktovať obchodného reprezentanta:

Jana Griačová – Printing, Graphic, Industries – Design

EUROPAPIER SLOVAKIA, spol. s r.o.
Panónska cesta 40, 852 45 Bratislava 5, SLOVAKIA
M: +421 903 209 307 E: j.griacova@europapier.sk

Tie najkrajsie

Aj keď fotka úplne nezodpovedá danému papieru, pretože farba, lesk, hrboľatosť a pocit na dotyk sa nedajú zachytiť, skúsili sme nafotiť tie najkrajšie a najviac tlačené papiere. Preto je vaša návšteva u nás dôležitá – správne si vybrať.

  • mramor

papier-mramor

  • platno

papier-platno

  • strieborný

papier-strieborny

  • zlatý

papier-zlaty

Vlastný papier

Ako jediná tlačiareň ponúkame možnosť priniesť si vlastný papier, na ktorý Vám Vaše svadobné oznamenia vytlačíme. Prineste si perleťové, štruktúrované, rôzne vzory a farby, papier, aký sa páči práve Vám. Ak na to naša tlačiareň dokáže vytlačiť, tak budeme radi, že sme dokázali splniť každé Vaše želanie.