Stránky

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Naceňte si tlač

Naše projekty

4. Grafika

Našou hlavnou prioritou je spracovať vám grafický návrh, ktorý bude unikátny. Svadba je udalosťou na celý život a taktiež svadobné oznámenia by mali byť iba vaše, o vás a pre vás. Malo by vyjadrovať a vyzdvihovať vašu jedinečnosť.

Svadobné motívy

Prosíme, stiahnite si PDF so Svadobnými motívmi a vyberte si motív, ktorý pre Vás môžeme spracovať.

katalóg svadobných motívov

Cena za grafické spracovanie

Jedinečné a originálne. Vaše.

  • svadobné oznámenia 50 €
  • pozvánky ku stolu 0 € … AKCIA ZADARMO
  • obálky 15 €
  • menovky 15 €
  • program 20 €

V cene grafického spracovania sú zahrnuté max. 3 rôzne návrhy svadobného oznámenia + 3 úpravy už na konkrétnom vybranom návrhu. Za ďalšie úpravy si účtujeme 10eur/hod.

Taktiež ponúkame možnosť byť pri navrhovaní Vášho svadobného oznámenia. Spolu s našim grafikom môžete byť pri počítači a aktívne sa zúčastniť grafického spracovania návrhu. Vtedy platíte iba 20 € za každú začatú hodinu. Využite túto možnosť, ak Vaša predstava grafického návrhu je jednoduchšia alebo už nejaký návrh máte, len ho potrebujete upraviť.

Ceny sú uvedené bez DPH.

Kategórie

Grafické motívy máme roztriedené do niekoľkých kategórii. Vašou úlohou je vybrať si z množstva obrázkov tie, ktoré sa vám páčia. Vieme aj kombinovať jednotlivé motívy medzi sebou. Vysledkom je grafický návrh, ktorý je jedinečne vytvorený presne podľa vašich požiadaviek.

kvety

ornament

postavy

prstene

ramceky

srdcia

Vaše inšpirácie a vlastné fotografie

Do grafického návrhu vieme zakomponovať aj vaše vlastné fotografie, upravit ich a vložiť ich do vybraného grafického motívu. A ak máte vlastné nápady a inšpirácie z internetu, kľudne ich môžeme pripraviť presne podľa vašich priani.