Stránky

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Naceňte si tlač

Naše projekty

6. Fotografovanie

Radi by ste ukázali prostredníctvom svadobného oznámenia svoj šťastný, zamilovaný, romantický, či vtipný výraz všetkým svojim známym? Alebo máte krásne vygravírované mená na Vašich obrúčkach, či iný predmet, objekt, miesto, ktoré by ste si priali mať na Vašom svadobnom oznámení? Potom je služba profesionálnej fotografky – Ing. Zuzany Ťažkej určená práve pre Vás!

Aký je postup v prípade záujmu o fotografovanie?

Napíšete email na svadobne@oznamenia.com, v ktorom popíšete našej fotografke ako si predstavujete svoju fotografiu, čo by ste si priali mať na nej zachytené apod. Fotografka Vám následne navrhne ďalší postup.

V prípade, že by ste sa s našou fotografkou radi stretli osobne, je potrebné, aby ste si s ňou dohodli termín stretnutia prostredníctvom:

Stretnutia je možné dohodnúť v priestoroch nášho štúdia v čase otváracích hodín, resp. podľa dohody s fotografkou. Na tomto stretnutí si fotografka s Vami prejde všetky Vaše požiadavky, prípadne rovno dohodne termín fotografovania.

Je táto služba časovo náročná?

Pri exteriérovej fotografii (napr. fotografovanie v parku, meste a pod.) Vám fotografka odporúča vyhradiť si aspoň 1 hodinu čistého času fotografovania (ideálne sú 2 hodiny a viac, kým si zvyknete na objektív a fotografovanie…).

Pri interérovej fotografii je potrebné zabezpečiť vhodný interiér, resp. fotoateliér (fotoateliér zabezpečuje fotografka). Na fotografovanie vo fotoateliéry, či inom dohodnutom interiéry je potrebné si vyhradiť nim. 1 hodinu čistého času fotografovania.

Pri produktovej fotografii je tento čas závislý od objektu fotografovania. V princípe by malo stačiť 24 hodín.

Pri fotografovaní miesta záleží od vzdialenosti a počasia.

Cena za fotografovanie na svadobné oznámenie: 30 € bez DPH

Je možné aby fotografka fotografovala aj Vašu svadbu?

Áno. V prípade, že by ste mali záujem o fotografovanie Vašej svadby prostredníctvom našej fotografky – Ing. Zuzany Ťažkej, skontaktujte sa s ňou prostredníctvom: