Stránky

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Naceňte si tlač

Naše projekty

2. Formát

Vyberte si formát oznámenia z množstva kombinácií, ktoré sme pripravili – jednostranný, obojstranný alebo zložený formát. Taktiež vieme zaobľovať rohy, alebo orezať svadobné oznámenia v tvare ornamentálnej vlnovky. V prípade, že chcete netradičný formát, musíme spoločne odkonzultovať tlač a spracovanie.

Základné formáty

Ponúkame formáty základných rozmerov. Grafický návrh však vieme pripraviť aj pre formáty rôznych rozmerov. Záleži iba na Vás, ako sa Vám to páči.

formaty

  • A5 - 210x148mm
  • štvorec – 148x148mm
  • A6 – 148x105mm
  • DL – 210x99mm
  • vizitka – 90x50mm

Jednoduchý a zložený formát

Pozvánky môžu byť jednoduché, kde vieme tlačiť jednostranne, alebo obojstranne. Vačšie formáty, napr. A5 vieme zložiť napolovicu, aby vznikla otváracia pozvánka. Vieme urobiť ohyb aj dvakrát.

zlozeny-format

Vlnkovky alebo oblé rohy

Pokial sa Vám nepáčia ostre rohy a rovné hrany, ponúkame možnosť zaobliť niektoré rohy, alebo aj všetky štyri. Všetko záleží podľa Vášho želania.

vlnkovky-oble-rohy

Obálky

Ponúkame všetky druhy obálok C5, C6, C55, DL. Okrem klasických obyčajných máme aj strieborne a zlaté obálky, prípadne si môžete vybrať zo vzorkovníka obálok zo štruktúrovaných papierov.

obalky