Stránky

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Naceňte si tlač

Naše projekty

Ako to funguje?

Vážení návštevníci, vitajte na stránke spoločnosti LL studio ⇗. Sme grafické štúdio a digitálna tlačiareň, ktorá vám zabezpečí kompletnú výrobu svadobných oznámení.

Nechajte starosti so svadobnými oznámeniami na nás!

Radi by sme Vám uľahčili svadobný zhon. Dovoľte, aby sme Vás nasledujúcou ponukou odbremenili od starostí a pomohli Vám s vytvorením svadobných oznámení.

svadobné oznámenie

Naša ponuka:

  • kompletná služba - graficky navrhneme a vytlačíme vaše jedinečné svadobné oznámenia
  • na našej stránke si sami navrhnete svadobné oznámenia použitím pripravených motívov
  • využijete našu ponuku iba na tlač vami dodaných oznámení

Kompletná služba

Táto možnosť zahŕňa kompletný grafický návrh a digitálnu tlač. Pripravili sme základné produkty, ktoré vám vieme spracovať. Pri tejto službe dbáme na to, aby boli vaše oznámenia jedinečné a unikátne. Preto si sami zvolíte formát oznámenia, štruktúrovaný papier, vyberiete si grafiku z množstva motívov a text z rôznych štýlov písma.

Navrhnite si sami

Taktiež môžete využiť on-line program na grafické navrhnutie svadobného oznámenia a pozvánky k svadobnému stolu. Pomocou našej stránky si vyberte z niekoľkých pripravených motívov, zadajte texty a navrhnite si sami vaše oznámenia. Túto službu poskytujeme zadarmo. Vytvorený návrh si samozrejme môžete u nás nechať vytlačiť.

Iba tlač

Ak máte vlastný grafický návrh už spracovaný, môžete si ho u nás vytlačiť. Využite on-line kalkuláciu tlače a zašlite nám predbežnú objednávku. Dôležitý je výber správneho štruktúrovaného papiera, preto nás pred tlačou navštívte a vyberte si z našich vzorkovníkov. Váš návrh svadobného oznámenia je potrebné dodať vo formáte .pdf s potrebnými presahmi (min. 5 mm) a orezovými značkami. V prípade doplnenia týchto grafických úprav si účtujeme 10 eur.

svadobné oznámenie svadobné oznámenie

Postup spracovania

V prvom rade by sme Vás chceli poprosiť, aby ste nás kontaktovali a dohodli si s nami stretnutie. Najlepšie, ak prídete obidvaja, aby ste cestu zbytočne neopakovali :-) Spolu si dohodneme všetky detaily grafiky, textu a vyberiete si papier.

Nasleduje doba, počas ktorej Vám spracujeme grafický návrh a objednáme vybrané štruktúrované papiere. Grafický návrh Vám zašleme emailom a dopracujeme Vaše pripomienky tak, aby ste boli s návrhom spokojní. V cene grafického spracovania sú zahrnuté max. 3 rôzne návrhy svadobného oznámenia + 3 úpravy už na konkrétnom vybranom návrhu. Za ďalšie úpravy si účtujeme 10eur/hod. Potom vytlačíme prvé nátlačky, ktoré k nám prídete schváliť a môžeme tlačiť požadované množstvo oznámení. V prípade, že Vám bude zopár kusov svadobných oznámení chýbať, môžeme Vám ich kedykoľvek dotlačiť.

Veríme, že budete rovnako spokojní, ako mnohé páry pred vami. Prezrite si grafické ukážky našich realizácií, ktoré vás istotne presvedčia o kvalite našej služby.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím kontaktujte nás, alebo prepošlite link na túto stránku priateľom či známym, ktorý by mohli našu službu využiť.

Ďakujeme.

Dodatočné informácie

Nevieme tlačiť zlatou alebo striebornou farbou, ale vieme grafický navrhnúť odlesk a použiť metalický papier. Nevieme robiť reliéfne tlače ani parciálne laky. Prosím konzultujte s nami technologické postupy pri netradičných svadobných oznámeniach vopred.